قالب وردپرس فروشگاهی Bestore

قالب وردپرس Bestore

درود بر شما دوستان همراه؛
فروشگاه های اینرنتی روز به روز در حال گسترش هستند و می توان گفت که افراد بیشتر خرید هایشان را به صورت اینرنتی در داخل منزل انجام می دهند. انتخاب قالب فروشگاهی کارآمد و واکنش گرا برای راه اندازی فروشگاه نقش مهمی دارد. امروز یک قالب فروشگاهی رایگان با عنوان قالب وردپرس Bestore که متفاوت با قالب فروشگاه های قبلی است، آماده کرده ایم. صفحه اصلی این قالب فروشگاهی وردپرس از چندین بخش تشکیل شده است.

قالب وردپرس Bestore

  • قالب وردپرس Bestore اسلایدری برای نمایش دسته بندی محصولات فروشگاه دارد.
  • قالب وردپرس Bestore شامل بخش هایی برای نمایش آخرین محصولات است.

نکات نصب

برای راه اندازی این قالب وردپرس پس از درون ریزی به بخش سفارشی سازی بروید. سپس تنظیمات صفحه اصلی را بر روی حالت برگه ایستا قرار دهید. پیش از آن توجه داشته باشید که باید یک برگه با قالب صفحه اصلی ایجاد کرده باشید.  سپس دسته بندی محصولات را ایجاد کنید و تصویری برای هر یک از این دسته بندی ها انتخاب کنید. پس از تشکیل اسلایدر برای ایجاد بخش پایین فروشگاه باید با کدنویسی به سفارشی سازی آن بپردازید و قطعه کدها را در برگه صفحه اصلی قرار دهید.

bestore-wordpress-theme-hamyarwp-mobile-قالب وردپرس Bestore

 نصب سریع

در نصب سریع قالب وردپرس، محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار با درون ریزی وارد سایت شما می شود و شما در این روش نیاز به درون ریزی ندارد و لازم نمی باشد تغییرات دیگری انجام دهید. اگر می خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید. دوستان دقت کنید که باید ابتدا قالب را نصب کنید و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزار ها و درون ریزی وارد نمائید.

قالب وردپرس فروشگاهی Bestore با فونت یکان

دانلود
پیش‌نمایش

قالب وردپرس فروشگاهی Bestore با فونت میترا

دانلود
اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود
راهنما

درون ریزی ابزارک های دمو

دانلود
راهنما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *