دانلود USBOblivion 1.11.4.0 نرم افزار پاک کردن تاریخچه ی یو اس بی و سی دی

دانلود USBOblivion نرم افزار پاک کردن تاریخچه ی یو اس بی و سی دی

دانلود نرم افزار USBOblivion

نرم افزار پاک کردن تاریخچه ی یو اس بی و سی دی

 

USBOblivion 1.11.4.0 این برنامه برای پاک کردن تاریخچه ی تمام USBها، CD، DVD و ROMهای متصل به کامپیوتر طراحی شده است.این برنامه تمام رجیستری های باقیمانده در ویندوز XP، Windows server 2003، Vista، ۷، ۸، ۱۰، ۳۲ و ۶۴ بیتی را پاک میکند.
این برنامه قابلیتی به نام exam mode دارد که برای پاک کردن موقت تاریخچه، یک فایل رجیستری میسازد. و در صورت ناراضی بودن از پاک کردن تاریخچه ی اتصال، شما قادر به پاک کردن آن رجیستری و برگرداندن محتوای پاک شده خواهید بود.
USBOblivion برنامه ای سبک و بدون نیاز به نصب برای خلاص شدن از رجیستری های باقیمانده از اتصالات USBها و CD/DVDهاست.این برنامه تمامی کارها را به صورت اتوماتیک انجام میدهد و نیازی به دخالت کاربر ندارد.چون برنامه نیازی به نصب ندارد شما میتوانید فایل exe برنامه را در هر پوشه ای ذخیره کنید و تنها با کلیک بر روی آن برنامه را اجرا کنید.
شما همچنین میتوانید این برنامه را در فلش یا دیگر حافظه هایی مانند رم یا غیره ذخیره کرده و بدون نیاز به نصب و معطلی برنامه را اجرا کنید.این برنامه هیچ اینتری رجیستری در کامپیوتر شما باقی نخواهد گذاشت و در منوی استارت ظاهر نخواهد شد
بنابراین بعد از بستن برنامه هیچ فایلی در هارد شما باقی نمیماند.
این برنامه رابط کاربری مطابق با استاندارد ویندوز ارائه میدهد و بسیار ساده و واضح است.شما میتوانید عملیات پاک کردن را تنها با کلیک بر روی دکمه ای انجام دهید.
اما قبل از انجام این کار شما میتوانید از برنامه بخواهید تا یک نسخه پشتیبان از رجیستری های شما تهیه و بر روی هارد شما ذخیره کند،
برای اینکه بعد از پاک کردن رجیستری ها مشکلی پیش نیاید.
به جای عملیات پاک کردن معمولی شما میتوانید در برنامه یک صفحه شبیه ساز باز کنید و جزئیات رجیستری ها و فایل هایی که پاک میشوند را در قاب برنامه ببندید.
برنامه ای است که فشار بسیار کمی بر سی پی یو سیستم میاورد و فضای کمی از رم را اشغال میکند بنابراین این برنامه از منابع زیادی از سیستم استفاده نمیکند.این برنامه عملیات پاک کردن را بسیار سریع و بدون هیچ مشکلی انجام میدهد.
در آزمایشات گرفته شده از برنامه هیچ ایرادی مشاهده نشده و برنامه هنگ نکرد و کرش نشد.حتی کاربران تازه کار هم میتوانند استفاده کنند زیرا تماما بصری است و ظاهری ساده دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *