دانلود Phoenix OS 2.2.0.208 Final x86/x64 سیستم عامل اندروید برای دسکتاپ کامپیوتر

دانلود Phoenix OS سیستم عامل جدید اندروید

Phoenix OS

سیستم عامل جدید اندروید

 

 

Phoenix OS 2.2.0.208 Final فونیکس یک سیستم عامل چینی است مبنی بر اندروید مثل Remix جز اینکه نسبت به ریمکس قدیمی تر بوده و ثبوت یافته است و از طرفی حجمش کمتر از Remix می باشد در نتیجه بهترین جایگزین برای ریمکس به شمار می آید مخصوصا برای سیستم های ضعیف تر . طبق گفته ی سایت رسمی این سیستم عامل ؛ هسته ۳۲ بیت را پشتیبانی می کند ، در حالیکه تجربه چیز دیگری را می گوید و به خاطر همین مشکل کاربران ۳۲ بیتی رو به سیستم عامل Remix آورده اند.

اگر شما هم از سیستم عامل Remix OS برای سیستم های دسکتاپ که مدتی پیش رونمایی شده خوشحال شده اید، حتما از Phoenix OS هم خوشتان خواهد آمد.
برد لیندر از وب سایت Liliputing این سیستم عامل را بر روی وب سایت خود قرار داده است و توضیح داده است که Phoenix OS نسخه ی ۶۴ بیتی دارد و می تواند بر روی یک سیستم دسکتاپ، ویژگی های تسکبار، منوی استارت و حتی سیستم مدیریت پنجره ها را برای کاربران به ارمغان بیاورد.
Phoenix OS را می توانید دانلود و بر روی تبلت های Google Nexus 9 و Google Nexus 10 نیز نصب کنید. Phoenix OS هم چنین یک نسخه ی ۳۲ بیتی نیز دارد که شما می توانید آن را بر روی یک فلش مموری نصب کرده و آن را با خود به هر جایی ببرید.
درست مانند Remix OS، سیستم عامل Phoenix OS نیز اگر بر روی فلش مموری نصب شود، تغییری در سیستم کامپیوتری شما ایجاد نمی کند. شما تنها با جا به جایی فلش مموری خود می توانید به تمام تنظیمات و اپلیکیشن های خود در هر کامپیوتری دسترسی داشته باشید. هر کاری که شما در حالت Resident Mode با این سیستم عامل انجام دهید، بار دیگر که شما به این سیستم عامل وارد می شود، هم چنان پا بر جا خواهد ماند، بدون توجه به کامپیوتری که Phoenix OS در حال اجرای بر روی آن است.

 


 

آموزش نصب:

 

– ابتداء فلش مموری مورد نظر خود را فرمت می کنیم و توجه داشته باشید که هنگام فرمت File complement روی FAT32(Default) قرار گرفته باشد و سپس کلید Start را می زنیم.

 

1

FAT32(Default)

حالا باید هم Phoenix را و هم ابزار USBMaker را دانلود کنید که از طریق لینک های زیر می توانید اقدام نمایید.

دانلود ابزار USBMaker

 

وقتی برنامه USBMaker را باز کنید می بینید که با زبان چینی روی گزینه ها نوشته شده است چون همانطور که اشاره کردیم یک نرم افزار چینی می باشد ، گزینه اول را زده و فایل ZIP سیستم Phoenix را انتخاب کرده و از گزینه دوم فلشی که می خواهیم این فایل در آن جای بگیرد را انتخاب می کنیم ، وقتی روی گزینه سوم که می زنید پنجره ایی پاپ آپ باز خواهد شد کلید Yes را باید کلیک کرد.

 

USBMaker

USBMaker

 

– بعد از آن باید سیستم را ریستارت کرده و بوت می کنیم و بعد از گذشت از صفحات اولیه نوبت انتخاب زبان می رسد که روی English قرار می دهیم و Next میکنیم و از صفحه بعد با گزینه SKIP کار داریم و سپس روی Skip Anyway کلیک می کنیم.

 

3

Skip Anyway

 

در صفحه بعد نام کاربری خود را وارد کنید و سپس کلید FINISH را بزنید.

 

Input your Username

Input your Username

Phoenix OS is a free, Android formed plan handling complement that can be commissioned on tablets, laptops and desktop computers. It is an extended chronicle of Android focused on bringing Windows facilities such as a obvious Start Menu and Task Bar. The purpose is to make users feel some-more gentle when relocating from Windows to Android. If we are looking for an Android desktop handling system, Phoenix OS is value considering. Phoenix OS is accessible for Android inclination as good as x86 PCs. It positively has a satisfactory share of faults though it is organic and considerably graphic from other identical Android formed handling systems such as Remix OS. Let’s take a closer demeanour during a sum of Phoenix OS.

 

Languages: English, Simplified Chinese

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *