دانلود Freedom 1.7.1a Google Play in-App Purchase – خرید رایگان آیتم های پولی برنامه و بازی های گوگل پلی اندروید

Freedom Google Play in-App Purchase

 

 

دانلود Freedom برای اندروید

| خرید رایگان آیتم های پولی برنامه و بازی های اندروید |

| قابل نصب بر روی دستگاه های روت شده |

 

 

Freedom ۱.۷.۱a Google Play in-App Purchase نام یک هک جدید و کاربردی مخصوص اپلیکیشن های اندرویدی است. آیا تا به حال با برنامه های برخورد داشته اید که ایتم های دلخواهتان را برای فروش قرار داده باشند؟ در چنین مواقعی لازم است ضمن شارژ کردن حساب گوگل پلی خود ، آیتم های مورد نظر خود را به صورت محدود از دورن برنامه ها و بازی های خریداری کنید و هر بار برای خرید ایتم های جدید ، این مبالغ را پرداخت کنید. در این مطلب از سایت دانلود سافت ور نرم افزاری را برای شما کاربران گرامی تدارک دیده ایم که به کمک آن می توانید آیتم های پولی درون اپلیکیشن های اندرویدی را بدون پرداخت هزینه ، خریداری کنید !
اپلیکیشن Freedom نیازمند روت بودن دستگاه اندرویدی شماست. از این رو پیش از استفاده از این نرم افزار ، لازم است دستگاه خود را روت کرده و نرم افزاری نظیر SuperUser را در هوم اسکرین خود داشته باشید. با نصب این نرم افزار و صادر کردن دسترسی های مربوطه ، اکنون همه چیز برای خریدهای درون برنامه ها به صورت رایگان محیاست. کافیست اپلیکیشن مورد نظر خود را دانلود کنید و سپس وارد Freedom شوید. اکنون با انتخاب اپلیکیشن خود در لیست پیش رویتان ، می توانید خرید ایتم های دلخواه از دورن برنامه را به صورت رایگان انجام دهید.

راهنمای نصب

قدم اول : آخرین نسخه از اپلیکیشن Freedom را از لینک زیر دریافت نموده و بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید.
قدم دوم : نرم افزار Freedom را اجرا کنید و از میان لیست نمایش داده شده ، اپلیکیشن دلخواه خود را انتخاب کنید ، در ادامه منتظر باشید تا اپلیکیشن انتخابی اجرا شود.
قدم سوم : عمل خرید از درون نرم افزار را انتخاب کنید.
قدم چهارم : در این مرحله شما به گوگل پلی هدایت شده و با انتخاب Accept Buy ، خرید مورد نظر شما به صورت کاملا رایگان انجام خواهد شد !

 

Freedom1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =