دانلود Davinci Resolve Studio 14.0 نرم افزار اصلاح رنگ فیلم ها

دانلود Davinci Resolve Studio نرم افزار اصلاح رنگ فیلم ها

 

دانلود نرم افزار Davinci Resolve Studio

اصلاح رنگ فیلم ها

 

Davinci Resolve Studio 14.0 نرم افزاری بی نظیر و حرفه ای جهت ویرایش فایلهای ویدیویی با تمرکز بر تصحیح رنگ آنهاست. این برنامه در گام اول یک ویرایشگر مالتی ترک کامل است که تمامی نیازهای ویرایشی تدوینگران را برآورده میکند. علاوه بر توانمندی های عمومی ویرایشی، این برنامه قابلیتهای بسیار گسترده و کاملی را جهت تصحیح حرفه ای رنگ فیلمها نیز ارائه کرده است. در واقع با داشتن این محصول یک ویرایشگر کامل در اختیار دارید که در حوزه تصحیح رنگ ویدیو نیز جز سردمداران محسوب میشود.

این نرم افزار انعطاف پذیری بالایی دارد و به راحتی میتواند در یک استودیو تدوین کوچک تا خط تولید های بزرگی مانند هالیوود به کار گرفته شود. قابلیتهای این برنامه از زوایای مختلفی همچون خلاقیت ابزارهای به کار رفته، سازگاری مناسب آنها، سرعت و ابزارهای ویرایشی مناسب برای کار با تصاویر و تصحیح رنگ قابل بحث است. اما آنچه مسلم است توانایی تطبیق مناسب این محصول با نیازهای مختلف کاربران است. این برنامه در بسیاری از فیلمهای مشهور هالییودی مورد استفاده قرار گرفته و همین موضوع نشان دهنده توانایی های عملی آن است.

Davinci Resolve با دارا بودن بیش از ۷۰ قابلیت ویژگی مختلف تمامی نیازهای ویرایشی تدوینگران در حوزه ویرایش فیلم را تحت پوشش قرار میدهد. همچنین برای کار گروهی نیز قابلیتهای مختلفی در این برنامه پیش بینی شده تا در پروژه های بزرگ و پیچیده امکان همکاری تیمی مقدور باشد. این برنامه از واسط گرافیکی زیبا و مناسبی برخوردار است و با حفظ کارآمدی سعی شده است محیطی زیبا نیز برای کاربران ارائه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *