دانلود بازی No Mans Sky برای PC

دانلود بازی No Mans Sky برای PC

دانلود بازی No Mans Sky برای کامپیوتر

No Man’s Sky PC-CODEX

No Man’s Sky PC-GOG

 

 

 

No Mans Sky یک بازی با سبک اکشن و ماجرایی در سال ۲۰۱۶ توسط Hello Games ساخته و برای پلتفرم کامپیوتر منتشر شده است. جست‌وجو، مبارزه، تجارت و بقا. جست‌وجو پایه و اساس این بازی خواهد بود؛ شما باید در منظومه‌های بازی بگردید و به سیاره‌های مختلف سر بزنید تا بتوانید آیتم‌هایی را کشف و استخراج کنید و از آن‌ها برای ارتقا دادن لوازم خود چون سفینه، اسلحه و زره استفاده کنید. ارتقا دادن سفینه در بازی حیاتی است و شما برای ورود به منظومه‌ها و محیط‌های جدید نیاز دارید که وسله نقلیه‌تان را ارتقا دهید. ارتقا سلاح هم در دو راه امکان پذیر خواهد بود؛ شما می‌توانید سلاح‌تان را یک اسلحه مرگ‌بار بکنید و با آن به کشتن دیگران بپردازید یا این‌که آن را وسیله‌ای برای اسکن کردن منابع سیاره‌ها کنید. فقط موقع قلع و قمع کردن موجودات دیگر حواستان باشد که زیاده‌روی نکنید؛ اگر موجودات ساکن در سیارات را بکشید نیروهای امنیتی به دنبالتان می‌افتند، این تعقیب و گریز می‌تواند شدت‌اش بیشتر شود -مانند بازی «جی‌تی‌ای»- و هر بار روبات یا موجودات عظیم‌الجثه‌تر را در برابر خود ببینید. نحوه‌ی برخوردتان با موجودات سیارات هم در آینده بازی‌تان تاثیر خواهد گذاشت پس با دقت عمل کنید. همین حالا می‌توانید بازی کامپیوتری No Mans Sky را از سایت دانلود سافت ور دریافت کنید.

No Mans Sky-1

No Mans Sky-2

No Mans Sky-3

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Metal Slug Collection :

OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
Processor: Intel Core i3
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870
Storage: 10 GB accessible space

 

توضیحات نصب نسخه GOG بازی:

کاربران عزیز همان طور که مستحضر هستید، بازی‌های ریلیز GOG به صورت DRM-Free یعنی بدون نیاز به هرگونه کرک از طرف سایت اصلی سازنده بازی عرضه می‌شوند. پس، بعد از دانلود نسخه GOG تنها کافیست آن را نصب کنید و از آن لذت ببرید. دقت داشته باشید که نسخه GOG با نسخه CODEX که از روی استیم گرفته شده و کرک شده است از لحاظ گیم پلی هیچ تفاوتی ندارد.

=========================================

نسخه پیشنهادی – CODEX Release

دانلود به صورت پارت‌های ۲گیگابایتی:

دانلود پارت ۱

دانلود پارت ۲

دانلود پارت ۳

=========================================

GOG Release

دانلود به صورت پارت‌های ۲گیگابایتی:

دانلود پارت ۱

دانلود پارت ۲

دانلود پارت ۳

Inspired by a journey and imagination that we adore from classical science-fiction, No Man’s Sky presents we with a star to explore, filled with singular planets and lifeforms, and consistent risk and action.

In No Man’s Sky, any star is a light of a apart sun, any orbited by planets filled with life, and we can go to any of them we choose. Fly uniformly from low space to heavenly surfaces, with no loading screens, and no limits. In this gigantic procedurally generated universe, you’ll learn places and creatures that no other players have seen before – and maybe never will again.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *